SP1008R-332J API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 477MA 527 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 5% 100KHz Ferrite 0.465A 0.527Ohm DCR 1008 T/R.
Інші пропозиції SP1008R-332J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-332J SP1008R-332J Виробник : API Delevan page64_sp1008.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 5% 100KHz Ferrite 0.465A 0.527Ohm DCR 1008 T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SP1008R-332J SP1008R-332J Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 3.3 uH , +/- 5%