SP1008R-333H API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 33UH 157MA 4.9 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 33 uH , +/- 3%.
Інші пропозиції SP1008R-333H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-333H SP1008R-333H Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 33 uH , +/- 3%