SP1008R-333K
SP1008R-333K API Delevan
Page64_SP1008-23526.pdf
Виробник: API Delevan
Fixed Inductors 33uH 4.6ohms 157mA 10%
на замовлення 978 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 157MA 4.9 OHM SMD.
Інші пропозиції SP1008R-333K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-333K SP1008R-333K Виробник : API Delevan Inc. SP1008.pdf Description: FIXED IND 33UH 157MA 4.9 OHM SMD
на замовлення 390 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
товару немає в наявності
SP1008R-333K SP1008R-333K Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD 33uH 4.6ohms 157mA 10%