SP1008R-391K
SP1008R-391K API Delevan Inc.
page64_sp1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 390NH 980MA 118MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 118mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm)
Part Status: Active
Inductance: 390 nH
Current Rating (Amps): 980 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 390NH 980MA 118MOHM SM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 118mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm), Part Status: Active, Inductance: 390 nH, Current Rating (Amps): 980 mA.
Інші пропозиції SP1008R-391K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-391K SP1008R-391K Виробник : API Delevan Inc. page64_sp1008.pdf Description: FIXED IND 390NH 980MA 118MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 390 nH
Current Rating (Amps): 980 mA