SP1008R-392J API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.9UH 403MA 739 MOHM
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 3.9 uH , +/- 5%.
Інші пропозиції SP1008R-392J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-392J SP1008R-392J Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 3.9 uH , +/- 5%