SP1008R-392K
SP1008R-392K API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.9UH 403MA 739 MOHM
на замовлення 31 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції SP1008R-392K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-392K SP1008R-392K Виробник : API Delevan Inc. SP1008.pdf Description: FIXED IND 3.9UH 403MA 739 MOHM
на замовлення 1500 шт:
товару немає в наявності
SP1008R-392K SP1008R-392K Виробник : API Delevan Page64_SP1008-23526.pdf Fixed Inductors 3.9uH 0.7ohms 403mA 10%