SP1008R-393J API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 39UH 150MA 5.3 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 39 uH , +/- 5%.
Інші пропозиції SP1008R-393J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-393J SP1008R-393J Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 39 uH , +/- 5%