SP1008R-393K
SP1008R-393K API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 39UH 150MA 5.3 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції SP1008R-393K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-393K SP1008R-393K Виробник : API Delevan Inc. SP1008.pdf Description: FIXED IND 39UH 150MA 5.3 OHM SMD
товару немає в наявності