SP1008R-472G API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 383MA 817 MOHM
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 2% 100KHz Ferrite 0.372A 0.817Ohm DCR 1008 T/R.
Інші пропозиції SP1008R-472G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-472G SP1008R-472G Виробник : API Delevan page64_sp1008.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 2% 100KHz Ferrite 0.372A 0.817Ohm DCR 1008 T/R