SP1008R-472H
SP1008R-472H API Delevan
page64_sp1008.pdf
Виробник: API Delevan
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 3% 100KHz Ferrite 0.372A 0.817Ohm DCR 1008 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SP1008R-472H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-472H Виробник : API Delevan Inc. SP1008.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 383MA 817 MOHM
товару немає в наявності
SP1008R-472H SP1008R-472H Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 4.7 uH , +/- 3%