SP1008R-472J API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 383MA 817 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 4.7 uH , +/- 5%.
Інші пропозиції SP1008R-472J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-472J SP1008R-472J Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 4.7 uH , +/- 5%