Продукція > DELEVAN > SP1008R-472K
SP1008R-472K
SP1008R-472K Delevan
page64_sp1008.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 4.7UH 372MA 817MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 817mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 372 mA
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 372MA 817MOHM SM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 817mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 372 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-472K SP1008R-472K Виробник : Delevan page64_sp1008.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 372MA 817MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 372 mA
Кількість Ціна
SP1008R-472K SP1008R-472K Виробник : API Delevan page64_sp1008.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 10% 100KHz Ferrite 0.372A 0.817Ohm DCR 1008 T/R
товару немає в наявності
SP1008R-472K SP1008R-472K Виробник : API Delevan Page64_SP1008-23526.pdf Fixed Inductors 4.7uH 0.77ohms 383mA 10%
товару немає в наявності
SP1008R-472K SP1008R-472K Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH 0.77ohms 383mA 10%