SP1008R-473H API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 47UH 143MA 5.9 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 47 uH , +/- 3%.
Інші пропозиції SP1008R-473H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-473H SP1008R-473H Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 47 uH , +/- 3%