SP1008R-473J API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 47UH 143MA 5.9 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 47 uH , +/- 5%.
Інші пропозиції SP1008R-473J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-473J SP1008R-473J Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 47 uH , +/- 5%