SP1008R-473K
SP1008R-473K API Delevan
Page64_SP1008-23526.pdf
Виробник: API Delevan
Power Inductors - SMD 47uH 5.5ohms 143mA 10%
на замовлення 889 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 143MA 5.9 OHM SMD.
Інші пропозиції SP1008R-473K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-473K SP1008R-473K Виробник : API Delevan Inc. SP1008.pdf Description: FIXED IND 47UH 143MA 5.9 OHM SMD
на замовлення 422 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
товару немає в наявності
SP1008R-473K SP1008R-473K Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD 47uH 5.5ohms 143mA 10%