SP1008R-562J API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 5.6UH 362MA 895 MOHM
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 5.6 uH , +/- 5%.
Інші пропозиції SP1008R-562J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-562J SP1008R-562J Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 5.6 uH , +/- 5%