SP1008R-562K
SP1008R-562K API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 5.6UH 362MA 895 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 5.6uH 0.86ohms 362mA 10%.
Інші пропозиції SP1008R-562K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-562K SP1008R-562K Виробник : API Delevan Inc. SP1008.pdf Description: FIXED IND 5.6UH 362MA 895 MOHM
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SP1008R-562K SP1008R-562K Виробник : API Delevan Page64_SP1008-23526.pdf Fixed Inductors 5.6uH 0.86ohms 362mA 10%
SP1008R-562K SP1008R-562K Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD 5.6uH 0.86ohms 362mA 10%