SP1008R-563K
SP1008R-563K API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 56UH 137MA 6.4 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SP1008R-563K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-563K SP1008R-563K Виробник : API Delevan Inc. SP1008.pdf Description: FIXED IND 56UH 137MA 6.4 OHM SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SP1008R-563K SP1008R-563K Виробник : API Delevan Page64_SP1008-23526.pdf Fixed Inductors 56uH 6ohms 137mA 10%