SP1008R-682J API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 290MA 1.43 OHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 6.8 uH , +/- 5%.
Інші пропозиції SP1008R-682J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-682J SP1008R-682J Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 6.8 uH , +/- 5%