Продукція > DELEVAN > SP1008R-682K
SP1008R-682K
SP1008R-682K Delevan
SP1008.pdf
Виробник: Delevan
Power Inductors - SMD 6.8uH 1.3ohms 290mA 10%
на замовлення 694 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 10% 100KHz Ferrite 0.282A 1.43Ohm DCR 1008 T/R.
Інші пропозиції SP1008R-682K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-682K SP1008R-682K Виробник : API Delevan Inc. SP1008.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 290MA 1.43 OHM
на замовлення 325 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
SP1008R-682K SP1008R-682K Виробник : API Delevan page64_sp1008.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 10% 100KHz Ferrite 0.282A 1.43Ohm DCR 1008 T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SP1008R-682K SP1008R-682K Виробник : API Delevan Page64_SP1008-23526.pdf Fixed Inductors 6.8uH 1.3ohms 290mA 10%