SP1008R-683K
SP1008R-683K API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 68UH 115MA 9 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Power Inductors - SMD 68uH 8.5ohms 115mA 10%.
Інші пропозиції SP1008R-683K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-683K SP1008R-683K Виробник : API Delevan Inc. SP1008.pdf Description: FIXED IND 68UH 115MA 9 OHM SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SP1008R-683K SP1008R-683K Виробник : API Delevan Page64_SP1008-23526.pdf Fixed Inductors 68uH 8.5ohms 115mA 10%
SP1008R-683K SP1008R-683K Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD 68uH 8.5ohms 115mA 10%