SP1008R-821K
SP1008R-821K API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 820NH 835MA 167 MOHM
на замовлення 600 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції SP1008R-821K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-821K SP1008R-821K Виробник : API Delevan Page64_SP1008-23526.pdf Fixed Inductors 0.82uH 0.16ohms 835mA 10%
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
SP1008R-821K SP1008R-821K Виробник : API Delevan Inc. SP1008.pdf Description: FIXED IND 820NH 835MA 167 MOHM
на замовлення 5 шт: