SP1008R-822H API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 8.2UH 280MA 1.54 OHM
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 8.2 uH , +/- 3%.
Інші пропозиції SP1008R-822H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-822H SP1008R-822H Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 8.2 uH , +/- 3%