SP1008R-822K
SP1008R-822K API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 8.2UH 280MA 1.54 OHM
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SP1008R-822K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-822K SP1008R-822K Виробник : API Delevan Inc. SP1008.pdf Description: FIXED IND 8.2UH 280MA 1.54 OHM
на замовлення 1000 шт:
товару немає в наявності
SP1008R-822K SP1008R-822K Виробник : API Delevan Page64_SP1008-23526.pdf Fixed Inductors 8.2uH 1.5ohms 280mA 10%