SP1008R-823G API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 82UH 110MA 9.9 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Inductor Power Shielded Wirewound 82uH 2% 100KHz Ferrite 0.107A 9.9Ohm DCR 1008 T/R.
Інші пропозиції SP1008R-823G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-823G SP1008R-823G Виробник : API Delevan page64_sp1008.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 82uH 2% 100KHz Ferrite 0.107A 9.9Ohm DCR 1008 T/R