SP1008R-823K
SP1008R-823K API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 82UH 110MA 9.9 OHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції SP1008R-823K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-823K SP1008R-823K Виробник : API Delevan Inc. SP1008.pdf Description: FIXED IND 82UH 110MA 9.9 OHM SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SP1008R-823K SP1008R-823K Виробник : API Delevan Page64_SP1008-23526.pdf Fixed Inductors 82uH 9.4ohms 110mA 10%