SP2-DC110V
SP2-DC110V Panasonic
319_fileversion.pdf
Виробник: Panasonic
Power Relay 110VDC 10DC/15AAC DPDT(51x25.6x27.65)mm Plug-In
на замовлення 130 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SP2-DC110V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP2-DC110V SP2-DC110V Виробник : Panasonic 319_fileversion.pdf Power Relay 110VDC 10DC/15AAC DPDT(51x25.6x27.65)mm Plug-In
товару немає в наявності
SP2-DC110V SP2-DC110V Виробник : Panasonic Electric Works mech_eng_sp.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 110V