Продукція > ROYALOHM > SP205WF1871T1E
SP205WF1871T1E
SP205WF1871T1E Royalohm
Виробник: Royalohm
Thick Film Resistors - SMD RMC SP20 (4320) 5W 1% T/R-1000
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 4320; 1.87kΩ; 5W; ±1%; SP; 300V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 4320, Case - mm: 1150, Resistance: 1.87kΩ, Power: 5W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 300V, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Operating temperature: -55...155°C, Max. overload voltage: 600V, Manufacturer series: SP, Mounting: SMD.
Інші пропозиції SP205WF1871T1E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP205WF1871T1E Виробник : ROYALOHM SP-series.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 4320; 1.87kΩ; 5W; ±1%; SP; 300V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Case - inch: 4320
Case - mm: 1150
Resistance: 1.87kΩ
Power: 5W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 300V
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Operating temperature: -55...155°C
Max. overload voltage: 600V