SP43-120K
SP43-120K CODACA
SP43.pdf
Виробник: CODACA
Description: SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 127mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.38A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 1.85 A
на замовлення 1982 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 127mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.38A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Inductance: 12 µH, Current Rating (Amps): 1.85 A.
Інші пропозиції SP43-120K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP43-120K SP43-120K Виробник : CODACA SP43.pdf Description: SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 1.85 A