SP500408-2
SP500408-2 DB Unlimited
SP500408-2.pdf
Виробник: DB Unlimited
Speakers & Transducers Dynamic Speaker
на замовлення 483 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 93DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Paper, Termination: Solder Eyelet(s), Frequency - Self Resonant: 450Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 500 mW, Power - Rated: 250 mW, Frequency Range: 450 Hz ~ 4 kHz, Efficiency - dBA: 93.00, Efficiency - Testing: 100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP500408-2 SP500408-2 Виробник : DB Unlimited SP500408-2.pdf Description: SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 93DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Paper
Termination: Solder Eyelet(s)
Frequency - Self Resonant: 450Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 500 mW
Power - Rated: 250 mW
Frequency Range: 450 Hz ~ 4 kHz
Efficiency - dBA: 93.00
Efficiency - Testing: 100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 902 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
SP500408-2 SP500408-2 Виробник : DB Unlimited sp500408-2.pdf Speakers 450Hz 93dBA 8Ohm Round Solder Pad
на замовлення 647 шт:
Мінімальне замовлення: 50