SP500508-1
SP500508-1 DB Unlimited
SP500508-1.pdf
Виробник: DB Unlimited
Description: SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 104DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Paper
Termination: Solder Eyelet(s)
Frequency - Self Resonant: 550Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 1.5 W
Power - Rated: 1 W
Frequency Range: 550 Hz ~ 4.5 kHz
Efficiency - dBA: 104.00
Efficiency - Testing: 100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 64 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 104DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Paper, Termination: Solder Eyelet(s), Frequency - Self Resonant: 550Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 1.5 W, Power - Rated: 1 W, Frequency Range: 550 Hz ~ 4.5 kHz, Efficiency - dBA: 104.00, Efficiency - Testing: 100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP500508-1 SP500508-1 Виробник : DB Unlimited SP500508-1.pdf Speakers & Transducers Dynamic Speaker
на замовлення 361 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
SP500508-1 SP500508-1 Виробник : DB Unlimited sp500508-1.pdf Speakers 500Hz 84dBA 8Ohm Round Solder Pad
товару немає в наявності