SP54-102K
SP54-102K CODACA
SP54.pdf
Виробник: CODACA
Description: FIXED IND 1000UH 0.29A 5.244 OHM
Tolerance: ±10%
Features: Drum Core, Power Inductor
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5.244Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 260mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Inductance: 1000 µH
Current Rating (Amps): 0.29 A
на замовлення 1374 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1000UH 0.29A 5.244 OHM, Tolerance: ±10%, Features: Drum Core, Power Inductor, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5.244Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 260mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Inductance: 1000 µH, Current Rating (Amps): 0.29 A.
Інші пропозиції SP54-102K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP54-102K SP54-102K Виробник : CODACA SP54.pdf Description: FIXED IND 1000UH 0.29A 5.244 OHM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1000 µH
Current Rating (Amps): 0.29 A