SP75-100K
SP75-100K CODACA
SP75.pdf
Виробник: CODACA
Description: SMD POWER INDUCTOR
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Drum Core, Power Inductor
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 37.6mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.7A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD
Height - Seated (Max): 0.196" (4.98mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 4.21 A
на замовлення 93 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Drum Core, Power Inductor, Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 37.6mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.7A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2-SMD, Height - Seated (Max): 0.196" (4.98mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 4.21 A.
Інші пропозиції SP75-100K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP75-100K SP75-100K Виробник : CODACA SP75.pdf Description: SMD POWER INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2-SMD
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 2-SMD
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 4.21 A