SP75-102K
SP75-102K CODACA
SP75.pdf
Виробник: CODACA
Description: FIX IND 1.5UH 6.4A 17.5MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.987Ohm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 380mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 380 mA
на замовлення 999 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIX IND 1.5UH 6.4A 17.5MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.987Ohm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 380mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm), Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 380 mA.
Інші пропозиції SP75-102K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP75-102K SP75-102K Виробник : CODACA SP75.pdf Description: FIX IND 1.5UH 6.4A 17.5MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 380 mA