SP75-121K
SP75-121K CODACA
SP75.pdf
Виробник: CODACA
Description: FIXED IND 120UH 1.09A 360 MOHM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 360mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.12A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 120 µH
Current Rating (Amps): 1.09 A
на замовлення 24000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 120UH 1.09A 360 MOHM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 360mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.12A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 120 µH, Current Rating (Amps): 1.09 A.
Інші пропозиції SP75-121K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP75-121K SP75-121K Виробник : CODACA SP75.pdf Description: FIXED IND 120UH 1.09A 360 MOHM
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 120 µH
Current Rating (Amps): 1.09 A