SP75-180K
SP75-180K CODACA
SP75.pdf
Виробник: CODACA
Description: SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 62.4mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 2.9A
Material - Core: Ferrite
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 3.07 A
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 62.4mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 2.9A, Material - Core: Ferrite, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 3.07 A.
Інші пропозиції SP75-180K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP75-180K SP75-180K Виробник : CODACA SP75.pdf Description: SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 3.07 A