SPA17N80C3
SPA17N80C3 Infineon
datsdheet-spa17n80c3.pdf
Код товару: 29151
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Infineon
Корпус: TO-220
Uds,V: 800 V
Idd,A: 17 A
Rds(on), Ohm: 0,29 Ohm
Ciss, pF/Qg, nC: 2320/91
Монтаж: THT
у наявності 38 шт:
28 шт - склад
10 шт - РАДІОМАГ-Київ
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
  • MOSFET, N, COOLMOS, TO-220FP
  • Transistor Type:MOSFET
  • Max Current Id:17A
  • Max Voltage Vds:800V
  • On State Resistance:0.29ohm
  • Rds Measurement Voltage:10V
  • Max Voltage Vgs:20V
  • Power Dissipation:42W
  • Operating Temperature Range:-55`C to +150`C
  • Transistor Case Style:TO-220FP
  • No. of Pins:3
  • SVHC:Cobalt dichloride
  • Case Style:TO-220FP
  • Cont Current Id:17A
  • Cont Current Id @ 25`C:17A
  • Current Temperature:25`C
  • Full Power Rating Temperature:25`C
  • Max Junction Temperature Tj:150`C
  • Max Power Dissipation Ptot:42W
  • Max Voltage Vgs th:3.9V
  • Min Junction Temperature, Tj:-55`C
  • No. of Transistors:1
  • Power Dissipation Pd:42W
  • Pulse Current Idm:51A
  • Termination Type:Through Hole
  • Transistor Polarity:N
  • Typ Voltage Vds:800V
  • Typ Voltage Vgs th:3V
  • Voltage Vds:800V
  • Voltage Vgs Rds on Measurement:10V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Transistor: N-MOSFET; unipolar; 800V; 17A; 42W; PG-TO220-3-FP
Type of transistor: N-MOSFET
Technology: CoolMOS™
Polarisation: unipolar
Drain-source voltage: 800V
Drain current: 17A
Power dissipation: 42W
Case: PG-TO220-3-FP
Gate-source voltage: ±20V
On-state resistance: 0.29Ω
Mounting: THT
Kind of package: tube
Kind of channel: enhancement
на замовлення 33 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
SPA17N80C3 SPA17N80C3 Виробник : Infineon Technologies Infineon-SPA17N80C3-DS-v02_08-EN.pdf MOSFETs N-Ch 800V 17A TO220FP-3 CoolMOS C3
SPA17N80C3 Виробник : Infineon MOSFET N-CH 800V 17A TO220FP Група товару: Транзистори Од. вим: шт
товару немає в наявності
З цим товаром купують
Запобіжник 5х20мм 3,15A 250V (GT1-4602A-3.15A/250V)
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Global Tone
Запобіжники (плавкі та самовідтворювані) > Плавкі запобіжники з виводами і без виводів
Короткий опис: Запобіжник плавкий, у склі, 3,15A 250V 5х20мм
Номінальний струм: 3,15 A
Розмір: 5x20 mm
Фізичне виконання: Без виводів
Матеріал корпуса: Скло
Номінальна напруга: 250 VAC
Швидкодія: Швидкий
товару немає в наявності
Мінімальне замовлення: 10
Батарейка CR2032 3V літієва 1шт. Kinetic
7 Додати до обраних Обраний товар
batcr2032-k-datasheet.jpg
Виробник: Kinetic
Батарейки
Матеріал: літієва (Li-MnO2)
Розмір: CR2032
Напруга, V: 3 V
Примітка: Ємність: 210 мАгод
Форма: Таблетка
Ємність, mAh: 210 мАгод
Мінімальне замовлення: 2
1uF 50V EHR 5x11mm (EHR010M50B-Hitano) (електролітичний конденсатор)
EHR_081225.pdf
Виробник: Hitano
Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні
Ємність: 1 µF
Номін.напруга: 50 V
Серія: EHR
Тип: загального призначення з широким діапазоном температур 105С
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 5х11mm
57 шт - РАДІОМАГ-Київ
697 шт - РАДІОМАГ-Львів
89 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 14
Запобіжник 5х20мм 160mA 250V (GT1-4602A-160mA/250V)
Виробник: Global Tone
Короткий опис: Запобіжник плавкий, у склі, 0,16A 250V 5х20мм
Номінальний струм: 0,16 A
Розмір: 5x20 mm
Фізичне виконання: Без виводів
Матеріал корпуса: Скло
Номінальна напруга: 250 VAC
Швидкодія: Швидкий
Запобіжник 5х20мм 10A 250V (GT1-4602A-10A/250V)
9 Додати до обраних Обраний товар
Короткий опис: Запобіжник плавкий, у склі, 10A 250V 5х20мм F
Номінальний струм: 10 А
Розмір: 5x20 mm
Номінальна напруга: 250 VAC