Продукція > SPA > SPAKXC309AG100A
SPAKXC309AG100A
DSP56303.pdf
Виробник:
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис SPAKXC309AG100A
Description: IC DSP 24BIT 100MHZ 144-LQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 144-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Interface: Host Interface, SSI, SCI, Type: Fixed Point, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TJ), Non-Volatile Memory: ROM (576B), On-Chip RAM: 24kB, Voltage - I/O: 3.30V, Voltage - Core: 3.30V, Clock Rate: 100MHz, Supplier Device Package: 144-LQFP (20x20).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPAKXC309AG100A SPAKXC309AG100A Виробник : NXP USA Inc. DSP56303.pdf Description: IC DSP 24BIT 100MHZ 144-LQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 144-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Interface: Host Interface, SSI, SCI
Type: Fixed Point
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TJ)
Non-Volatile Memory: ROM (576B)
On-Chip RAM: 24kB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 3.30V
Clock Rate: 100MHz