Продукція > OMEGA > SPAL-010-50
SPAL-010-50
SPAL-010-50 Omega
SPIR.pdf
Виробник: Omega
Description: UNINSULATED T/C WIRE, FINE DIAME
Packaging: Spool
Length: 50.00' (15.24m)
Wire Gauge: 30 AWG
Conductor Strand: Solid
Operating Temperature: 0°C ~ 426°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.010" (0.25mm)
Conductor Material: Nichrome
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: UNINSULATED T/C WIRE, FINE DIAME, Packaging: Spool, Length: 50.00' (15.24m), Wire Gauge: 30 AWG, Conductor Strand: Solid, Operating Temperature: 0°C ~ 426°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.010" (0.25mm), Conductor Material: Nichrome.