Продукція > OMEGA > SPAL-010-500
SPAL-010-500
SPAL-010-500 Omega
Packaging: Spool
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 30 AWG
Conductor Strand: Solid
Operating Temperature: 0°C ~ 426°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.010" (0.25mm)
Написати відгук
Description: UNINSULATED T/C WIRE, FINE DIAME, Packaging: Spool, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 30 AWG, Conductor Strand: Solid, Operating Temperature: 0°C ~ 426°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.010" (0.25mm), Conductor Material: Nichrome.