Продукція > OMEGA > SPAL-064-100
SPAL-064-100
SPAL-064-100 Omega
Packaging: Spool
Length: 100.0' (30.5m)
Wire Gauge: 14 AWG
Conductor Strand: Solid
Operating Temperature: 0°C ~ 593°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.064" (1.63mm)
Написати відгук
Description: UNINSULATED T/C WIRE, FINE DIAME, Packaging: Spool, Length: 100.0' (30.5m), Wire Gauge: 14 AWG, Conductor Strand: Solid, Operating Temperature: 0°C ~ 593°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.064" (1.63mm), Conductor Material: Nichrome.