SPB03E-15
SPB03E-15 Mean-Well USA, Inc.
spb03-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Module DC-DC 1-OUT 15V 0.2A 3W 7-Pin SIP
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 3W, Features: Remote On/Off, OCP, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SIP Module, 7 Leads, Size / Dimension: 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 9V, Efficiency: 75%, Current - Output (Max): 200mA, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 15V, Control Features: Enable, Active Low, Power (Watts): 3 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Інші пропозиції SPB03E-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPB03E-15 SPB03E-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SPB03-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 3W
Package / Case: 8-SIP Module, 7 Leads
Size / Dimension: 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 9V
Efficiency: 75%
Current - Output (Max): 200mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 15V
Control Features: Enable, Active Low
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
товару немає в наявності
SPB03E-15 SPB03E-15 Виробник : MEAN WELL SPB03_SPEC-1388862.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 4.5-9Vin 15V20-200mA 3W, EMI FILTER