SPB05B-12
SPB05B-12 MEAN WELL
MWEC_S_A0011714159_1-2552211.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 18-36Vin 12Vout 42-417mA 5W
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 5W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OCP, SCP, Package / Case: 8-SIP Module, 7 Leads, Size / Dimension: 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 417mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Control Features: Enable, Active Low, Power (Watts): 5 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPB05B-12 SPB05B-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. spb05-spec.pdf Module DC-DC 1-OUT 12V 0.417A 5W 7-Pin SIP Module
на замовлення 133 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
SPB05B-12 SPB05B-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SPB05-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 5W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OCP, SCP
Package / Case: 8-SIP Module, 7 Leads
Size / Dimension: 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 417mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Control Features: Enable, Active Low
Power (Watts): 5 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV