SPB09A-24
SPB09A-24 MEAN WELL USA Inc.
SPB09,DPB09-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC/DC CONVERTER
Package / Case: 8-DIP Module, 6 Leads
Size / Dimension: 0.94" L x 0.38" W x 0.44" H (24.0mm x 9.6mm x 11.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Approval Agency: CE, EAC, UKCA
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 375mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 24V
Power (Watts): 9 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER, Features: Remote On/Off, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP Module, 6 Leads, Size / Dimension: 0.94" L x 0.38" W x 0.44" H (24.0mm x 9.6mm x 11.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Approval Agency: CE, EAC, UKCA, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 375mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 24V, Power (Watts): 9 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPB09A-24 SPB09A-24 Виробник : MEAN WELL SPB09,DPB09-spec.pdf DC/DC Converters - Through Hole 9-18Vin 24V 0-375mA 9W Iso Reg SIP