SPB09W8-12
SPB09W8-12 MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=SPB09W8
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: 9W;9-75VIN;12VO @750MA;SIP8
Features: Remote On/Off
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-DIP Module, 6 Leads
Size / Dimension: 0.94" L x 0.38" W x 0.44" H (24.0mm x 9.6mm x 11.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE, EAC, UKCA
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 750mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 9 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: 9W;9-75VIN;12VO @750MA;SIP8, Features: Remote On/Off, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-DIP Module, 6 Leads, Size / Dimension: 0.94" L x 0.38" W x 0.44" H (24.0mm x 9.6mm x 11.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, EAC, UKCA, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 750mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 9 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPB09W8-12 SPB09W8-12 Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=SPB09W8 DC/DC Converters - Through Hole 9W 9-75Vin 12Vout 0-750mA SIP Regulated
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
SPB09W8-12 Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=SPB09W8 Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 750mA 9V - 75V Input Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт