SPB10045E3
SPB10045E3 Microsemi Corporation
spb10035.pdf
Виробник: Microsemi Corporation
Description: DIODE MOD SCHOTT 45V 100A SOT227
Packaging: Tube
Package / Case: SOT-227-4, miniBLOC
Mounting Type: Chassis Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 2 Independent
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 100A
Supplier Device Package: SOT-227
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 570 mV @ 100 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 mA @ 45 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE MOD SCHOTT 45V 100A SOT227, Packaging: Tube, Package / Case: SOT-227-4, miniBLOC, Mounting Type: Chassis Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 2 Independent, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 100A, Supplier Device Package: SOT-227, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 570 mV @ 100 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 mA @ 45 V.