SPB80P06P G
SPB80P06P G Infineon Technologies
Infineon_SPB80P06PG_DS_v01_06_en-1732173.pdf
Виробник: Infineon Technologies
MOSFETs P-Ch -60V 80A D2PAK-2
на замовлення 9237 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Trans MOSFET P-CH 60V 80A Automotive AEC-Q101 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPB80P06PG SPB80P06PG Виробник : Infineon Technologies spp80p06p.pdf Trans MOSFET P-CH 60V 80A Automotive AEC-Q101 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R
на замовлення 845 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
SPB80P06P G SPB80P06P G Виробник : Infineon Technologies SPP80P06P_Rev1.2.pdf?folderId=db3a304412b407950112b42bb37a45e5&fileId=db3a304412b407950112b42bb3e945e6&location=.en.product.findProductTypeByName.html_dgdl_SPP80P06P_Rev1.2.pdf Description: MOSFET P-CH 60V 80A TO-263
SPB80P06PG Виробник : INFINEON
SPB80P06PG Виробник : Infineon MOSFET P-Ch 80A 20V D2PAK Група товару: Транзистори Од. вим: шт