Продукція > L-COM > SPF-500-LC
SPF-500-LC L-Com
ds_SPF-500-LC.pdf
Виробник: L-Com
SPF-500-LC
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE COAXIAL SPF-500, Packaging: Bulk, Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (PE), Conductor Strand: Solid, Cable Group: SPF-500, Cable Type: Coaxial, Jacket (Insulation) Diameter: 0.545" (13.84mm), Jacket Color: Black, Impedance: 50 Ohms.
Інші пропозиції SPF-500-LC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPF-500-LC SPF-500-LC Виробник : L-com ds_SPF-500-LC.pdf Description: CABLE COAXIAL SPF-500
Packaging: Bulk
Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (PE)
Conductor Strand: Solid
Cable Group: SPF-500
Cable Type: Coaxial
Jacket (Insulation) Diameter: 0.545" (13.84mm)
Jacket Color: Black
Impedance: 50 Ohms