Продукція > BEL > SPFC-RM10-200
SPFC-RM10-200 BEL
Виробник: BEL
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 250uH; Ioper: 1.1A; ±10%; 31x29mm; Isat: 5.6A
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 0.25mH
Operating current: 1.1A
Tolerance: ±10%
Body dimensions: 31x29mm
Test frequency: 0.1MHz
Saturation current: 5.6A
Max resistance: 0.15Ω
Operating temperature: -40...125°C
на замовлення 1890 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 250uH; Ioper: 1.1A; ±10%; 31x29mm; Isat: 5.6A, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 0.25mH, Operating current: 1.1A, Tolerance: ±10%, Body dimensions: 31x29mm, Test frequency: 0.1MHz, Saturation current: 5.6A, Max resistance: 0.15Ω, Operating temperature: -40...125°C.
Інші пропозиції SPFC-RM10-200
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPFC-RM10-200 SPFC-RM10-200 Виробник : Bel Signal Transformer ds_ST_SPFC_series.pdf Common Mode Chokes / Filters PWR FACTOR COR RM10 PCB 200W