SPFC-RM12-100
SPFC-RM12-100 Signal Transformer
ds-ST-SPFC-series.pdf
Виробник: Signal Transformer
Description: FIXED IND 450UH 1.2A 330 MOHM TH
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical, 14 Leads
Size / Dimension: 1.575" L x 1.614" W (40.00mm x 41.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 330mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5.6A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Radial, Vertical, 14 Leads
Height - Seated (Max): 1.024" (26.00mm)
Inductance: 450 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
на замовлення 628 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 450UH 1.2A 330 MOHM TH, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical, 14 Leads, Size / Dimension: 1.575" L x 1.614" W (40.00mm x 41.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 330mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5.6A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Radial, Vertical, 14 Leads, Height - Seated (Max): 1.024" (26.00mm), Inductance: 450 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.
Інші пропозиції SPFC-RM12-100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPFC-RM12-100 SPFC-RM12-100 Виробник : Bel Signal Transformer ds_ST_SPFC_series.pdf Common Mode Chokes / Filters PWR FACTOR COR RM12 PCB 100W